bg_image
دیدگاه‌ها برای آگهی مناقصه عمومی خرید پروفیل فولادی (قوطی) (نوبت دوم) بسته هستند
Posted By

مدیر سایت

آگهی مناقصه عمومی خرید پروفیل فولادی (قوطی) (نوبت دوم)

آگهی مناقصه عمومی خرید پروفیل فولادی (قوطی) (نوبت دوم)
  • شرکت باغداری و زراعت مشهد (سهامی خاص) در نظر دارد از طریق برگزاری مناقصه عمومی در نوبت دوم نسبت به خرید پروفیل فولادی (قوطی) با مقاطع مختلف به میزان تقریبی ۸۵۰۰۰ کیلوگرم ( نوع مصالح فولاد ST37 و تولید شده در کارخانه فولاد مبارکه می باشد )اقدام نماید.
  • لذا تامین کنندگان واجد شرایط که در زمینه فوق دارای تخصص و تجربه کافی می باشند ، می توانند اسناد مناقصه را از تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ بصورت حضوری در محل دفتر شرکت با پرداخت هزینه مربوطه(به مبلغ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال )،دریافت و پس از تکمیل ، درخواست کتبی خود را با ذکر قیمت حداکثر تا ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ به دفتر شرکت واقع در مشهد ، بلوار دانشجو ، نبش دانشجو ۱۵ ، ساختمان آراکس ، طبقه سوم ، واحد ۳۰۳ تحویل نمایند .
  • جلسه مناقصه راس ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ در محل دفتر شرکت برگزار می گردد . حضور متقاضی در جلسه و ارائه سپرده بصورت ضمانت نامه بانکی یا چک تضمین شده بانکی و یا ارائه فیش واریز نقدی به مبلغ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و فرم تکمیل شده شرایط مناقصه الزامی می باشد .
  • متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۰۹۱۵۸۰۲۵۳۸۵ ، ۰۹۳۵۶۹۹۵۱۰۵ و ۳۸۶۶۱۵۹۳ واحد بازرگانی، تماس حاصل نمایند.
شرکت باغداری و زراعت مشهد