bg_image
دیدگاه‌ها برای آگهی مناقصه عمومی خرید لوله و اتصالات فولادی(نوبت اول) بسته هستند
Posted By

مدیر سایت

آگهی مناقصه عمومی خرید لوله و اتصالات فولادی(نوبت اول)

شرکت باغداری و زراعت مشهد (سهامی خاص) در نظر دارد از طریق برگزاری مناقصه عمومی در نوبت اول نسبت به خرید لوله های فولادی درزدار با سایزهای ۸، ۵ ،۴ ، ۲،۳ ،۱ اینچ به همراه اتصالات براساس اسناد مناقصه اقدام نماید.
لذا تولیدکنندگان واجد شرایط که در زمینه فوق دارای تخصص و تجربه کافی می باشند ، می توانند اسناد مناقصه را از تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ بصورت حضوری در محل دفتر شرکت با پرداخت هزینه مربوطه (به مبلغ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال )، دریافت و پس از تکمیل ، درخواست کتبی خود را با ذکر قیمت حداکثر تا ساعت ۹ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ به دفتر شرکت واقع در مشهد ، بلوار دانشجو ، نبش دانشجو ۱۵ ، ساختمان آراکس ، طبقه سوم ، واحد ۳۰۳ تحویل نمایند . جلسه مناقصه راس ساعت ۱۰ صبح روزچهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ در محل دفتر شرکت برگزار می گردد .
حضور متقاضی در جلسه و ارائه سپرده بصورت ضمانت نامه بانکی یا چک تضمین شده بانکی و یا ارائه فیش واریز نقدی به مبلغ ۳٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و فرم تکمیل شده شرایط مناقصه الزامی می باشد .متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۰۹۱۵۸۰۲۵۳۸۵ ، ۰۹۳۵۶۹۹۵۱۰۵ و ۳۸۶۶۱۵۹۳ تماس حاصل نمایند.